Приємного перегляду сайту та чекаю Ваших замовлень.

Галерея

Лічильники

Привіт!

 Шайба-22-635x8004

Ювелірне ручне гравірування уявляє собою декоративну обробку Вашого ювелірного виробу,яке перетворить його в ексклюзивну, сугубо індивідуальну єдину в своєму роді річ.

Наприклад : Обручка з вигравіруваним ім’ям Вашої коханої половини, або фразою підказаною вашим серцем, зміцнить Ваші почуття в багато разів. Також гравірування за допомогою Вашої фантазії, спільно з професійними підказками майстра – гравера, зробить Ваш хрестик, печатку, кільце, обручку, медальйон дійсно ексклюзивним або іменним, не схожим не на що, зробленим в єдиному екземплярі виробом.

Наприклад : медальйон з особисто Вашою монограмою (букви,ініціали) не купите не в одному магазині. А якщо це подарунок коханої або дорогої Вам людини, та ще й врахуванням ручної роботи, що на сьогоднішній день велика рідкість, робить його по істині безцінним.

Сувенірне гравірування.

Поднос-3

 

Надписи на сувенірних подарунках,куплені для Ваших друзів, коханих, рідних людей, перетворить їх просто з сувенірів в пам’ятні, дорогі їхньому серцю речі. Наприклад : запальничка підписана гравером і подарована Вами, не буде вже простим предметом для прикурювання , а цінним, нагадуючи про Вас і Вашу увагу подарунком.
Стосовно цін.
Кожна робота індивідуальна і має свою ціну,яка визначається самим майстром,з врахуванням об’єму роботи,складності роботи (так як це ручна робота) і затраченого часу

P.S. роботи можна переглянути на сторінці «Галерея». Контактні дані (в т.ч. де мене знайти) є на сторінці «Контакти».

  • Коментарі до статті
  • Зворотні лінки
  1. Серёга
    24.02.2011
  2. Дуже цікава стаття,я обов’язково звернусь до вас за послугами. У наш час дуже важко знайти справжнього майстра,тим більше якщо мені не зраджує зір, то ви спеціалізуєтесь на гравіруванні ножем, а не машинкою. На разі чекаю вас у суботу з презентацією (від пива не відмовлюся).